Geri Ödeme ve İade Politikası

Genel bakış

İademiz ve İade Politikamız 30 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 30 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamazız.

Bir iade için uygun olmak için, öğeniz kullanılmamış olmalı ve aldığınız aynı durumda. Ayrıca orijinal ambalajında ​​da olmalıdır.

Birkaç çeşit mal iade edilmekten muaftır. Yiyecek, çiçek, gazete veya dergiler gibi bozulabilir ürünler iade edilemez. Ayrıca, samimi veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

Ek İade Edilemez Ürünler:

Hediye Kartları
İndirilebilir yazılım Ürünler
Bazı sağlık ve kişisel bakım maddeleri

İadenizi tamamlamak için, bir makbuz veya satın alma kanıtı gerekir.

Lütfen satın alımınızı üreticiye geri göndermeyin.

Kısmi geri ödemelerin verildiği bazı durumlar vardır:

Açık kullanım belirtileri ile kitap
CD, DVD, VHS bant, yazılım, video oyunu, kaset bandı veya açılan vinil kaydı.
Orijinal durumunda olmayan herhangi bir madde, hatamız nedeniyle olmayan nedenlerle hasar görmüş veya eksik parçalardır.
Teslimattan sonra 30 günden fazla döndürülen herhangi bir öğe

Geri ödeme

İadeniz alındıktan ve denetlendikten sonra, iade edilen öğeyi aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onayını veya reddini size bildireceğiz.

Onaylandıysanız, geri ödemeniz işlenecek ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize bir kredi otomatik olarak uygulanacaktır.
Geç veya eksik iadeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından, kredi kartı şirketinize başvurun, geri ödemeniz resmen yayınlanmadan önce biraz zaman alabilir.

Sonraki Bankanıza başvurun. Bir geri ödeme yapılmadan önce genellikle bazı işlem süresi vardır.

Bunların hepsini yaptıysanız ve henüz geri ödemenizi hala almadıysanız, lütfen {e-posta adresi} adresinden bizimle iletişime geçin.
Satış ürünleri

Yalnızca düzenli fiyatlı ürünler iade edilebilir. Satış öğeleri iade edilemez.
Değişim

Sadece kusurlu veya hasar görmüşse öğeleri değiştiririz. Aynı ürün için değiştirmeniz gerekirse, bize {e-posta adresi} adresinden bir e-posta gönderin ve öğenizi aşağıdakilere gönderin: {fiziksel adres}.
Hediyeler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde bir hediye olarak işaretlenmişse, iadenizin değeri için bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen öğe alındığında, bir hediye sertifikası size gönderilecektir.

Ürün satın alındığında bir hediye olarak işaretlenmediyse veya hediye vericisi, daha sonra size verecek şekilde kendilerine sevk edilen siparişi vardı, hediye verici bir geri ödeme göndereceğiz ve iadenizi öğreneceklerdir.
Nakliye dönüşleri

Ürününüzü iade etmek için, ürününüzü göndermelisiniz: {fiziksel adres}.

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızın ödenmesinden sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye maliyeti geri ödemenizden düşülecektir.

Nereden yaşadığınıza bağlı olarak, değişiminizin size ulaşması için zaman alabileceği zaman değişebilir.

Daha pahalı eşya iade ediyorsanız, takip edilebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade edilen öğenizi alacağımızızı garanti etmiyoruz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

İadeler ve iadelerle ilgili sorularınız için {e-posta} adresinden bize ulaşın.